Erp w chmurze. enova365 to jedyny multi-interfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej pozostaje taki sam. Czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Głównym zakresem Naszej działalności jest świadczenie usług wdrożeniowych oraz sprzedaż licencji związanych z oprogramowaniem czołowych producentów oprogramowania ERP w Polsce.

Głównym celem istnienia naszej firmy jest dostarczanie najwyżej jakości usług serwisowych zarówno na etapie wdrażania oprogramowania jak i w czasie jego codziennego użytkowania. Nasi konsultanci działają według sprawdzonych metodologii wdrożeniowych, wykorzystywanych przez wiodące firmy na rynku. Zespół Necker.

Nasi partnerzy:

Enova365 to system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 8,5 tys. polskich przedsiębiorstw.

SAGE od ponad 20 lat dostarcza polskim firmom, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Wsparcie SAGE znacznie ułatwia im osiąganie sukcesów.

Jednolity plik kontrolny

Od 1 lipca 2016 r. każde duże przedsiębiorstwo zobowiązane jest do dostarczania Urzędowi Skarbowemu szczegółowych danych związanych z rejestrami VAT w okresach miesięcznych w formie jednolitego pliku kontrolnego JPK_VAT. Firmy pracujące na systemach, które nie zostały przystosowane do tej zmiany,  mogą wykorzystać mechanizmy JPK zawarte w enova365.