Erp w chmurze. enova365 to jedyny multi-interfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej pozostaje taki sam. Czytaj więcej

ERP w chmurze

ERP w chmurze

 

Przesyłanie zdjęć, poczta email, portale społecznościowe – chmura w codziennym życiu obecna jest od dawna.

Dziś to także nowoczesny sposób prowadzenia biznesu. Praca z każdego miejsca i o każdej porze, dostęp do danych

ze swojego tabletu czy smartfonu – enova365 to nowe możliwości prowadzenia biznesu.

screen1_03

Korzyści z chmury

 

redukcja kosztów IT o 10-20%

lepsza komunikacja z Klientem

wygodny miesięczny abonament

wydajność i skalowalność systemu

efektywne wykorzystanie pracy zdalnej

wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych

możliwość zmiany liczby stanowisk w dowolnym momencie

dynamiczny rozwój bez konieczności inwestycji w infrastrukturę IT

enova365 na MS Azure

 

Microsoft Azure to chmura obliczeniowa, pozwalająca na dostęp do informacji poprzez Internet. Do korzystania z chmury Azure nie potrzebny jest serwer firmowy – wystarczy dowolna przeglądarka internetowa.

enova365 w chmurze oferuje możliwość zdalnego korzystania z oprogramowania. Z systemu można korzystać w dowolnym czasie i miejscu, logując się do bazy danych poprzez przeglądarkę. Użytkownik nie ponosi kosztów utrzymania infrastruktury IT – opłaca jedynie wygodny miesięczny abonament

 

smartphone connected with a cloud - cloud computing concept

enova365 to jedyny multi interfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej pozostaje taki sam.

 

tablet pc, smart phone and cloud. 3d rendering.

JPK_VAT (3) - ważne zmiany !

Do obsługi nowych wzorów JPK_VAT (3) , niezbędne jest zaktualizowanie oprogramowania. Producenci dostosowują programy finansowo-księgowe i wprowadzają do sprzedaży odpowiednie aktualizacje. Od 1 stycznia 2018 rejestrów VAT nie można już prowadzić ręcznie poza programami komputerowymi, a obowiązek składania JPK_VAT ciąży na wszystkich podatnikach VAT. Dużą zmianą w wersji (3) struktury JPK_VAT jest wprowadzenie zasady numerowania składanych korekt plików JPK. W obowiązującej jeszcze za 2017 rok wersji, wystarczyło wskazać, czy składany plik JPK_VAT jest składany po raz pierwszy lub czy jest korektą wcześniej składanego pliku. W nowej wersji przewidziano możliwość złożenia do 999 korekt. Ciekawą zmianą jest także wprowadzenie pola, w którym podatnik może wskazać adres e-mail, do przesyłania informacji zwrotnych przez służby skarbowe. Na tym przykładzie bardzo dobrze widać, że służby skarbowe stawiają na komunikację w formie elektronicznej: pozwala to skrócić czas wymiany informacji z podatnikiem i znacznie ograniczyć jej koszty.