Erp w chmurze. enova365 to jedyny multi-interfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej pozostaje taki sam. Czytaj więcej

Doradztwo w doborze systemu

Nasi Eksperci posiadają praktyczną wiedzę z użytkowania systemów ERP różnych producentów oprogramowania.Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jesteśmy wstanie zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie do prowadzenia biznesu.

Pozwoli to uniknąć błędnych decyzji przy wyborze oprogramowania oraz wykonać implementację wybranego systemu w optymalny sposób. Precyzja wyboru systemu ERP dotyczy również spodziewanego rozwoju Państwa firmy tak aby w sytuacji zwiększenia potrzeb przedsiębiorstwa, wskazany system miał możliwości do wystarczającej rozbudowy.

 

Jednolity plik kontrolny

Od 1 lipca 2016 r. każde duże przedsiębiorstwo zobowiązane jest do dostarczania Urzędowi Skarbowemu szczegółowych danych związanych z rejestrami VAT w okresach miesięcznych w formie jednolitego pliku kontrolnego JPK_VAT. Firmy pracujące na systemach, które nie zostały przystosowane do tej zmiany,  mogą wykorzystać mechanizmy JPK zawarte w enova365.