Strona w przebudowie Strona w przebudowie - za utrudnienia przepraszamy :) Czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Głównym zakresem Naszej działalności jest świadczenie usług wdrożeniowych oraz sprzedaż licencji związanych z oprogramowaniem czołowych producentów oprogramowania ERP w Polsce.

Głównym celem istnienia naszej firmy jest dostarczanie najwyżej jakości usług serwisowych zarówno na etapie wdrażania oprogramowania jak i w czasie jego codziennego użytkowania. Nasi konsultanci działają według sprawdzonych metodologii wdrożeniowych, wykorzystywanych przez wiodące firmy na rynku. Zespół Necker.

Nasi partnerzy:

enova365 to nowoczesne, rozbudowane oprogramowanie do zarządzania, automatyzacji oraz cyfryzacji procesów firmy. Poznaj system ERP, który łączy całą firmę, analizuje dane i usprawnia pracę kadr, księgowości, produkcji czy sprzedaży. enova365 maksymalnie utrudnia popełnianie błędów przez pracowników. Program jest dostępny w dowolnej formie: w chmurze, lokalnie, w komputerze (okienkowa wersja), przez przeglądarkę; w telefonie czy tablecie.

SAGE od ponad 20 lat dostarcza polskim firmom, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Wsparcie SAGE znacznie ułatwia im osiąganie sukcesów.