Erp w chmurze. enova365 to jedyny multi-interfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej pozostaje taki sam. Czytaj więcej

Opieka serwisowa

Opieka serwisowa

Dla Klientów którzy wymagają stałego wsparcia technicznego i merytorycznego mamy do zaoferowania indywidualną opiekę serwisową.

 

W ramach opieki serwisowej zapewniamy:

 

 

Necker_opieka-serwisowa_03

Gwarantowany
czas reakcji
na zgłoszenia

Necker_opieka-serwisowa_05

Wsparcie
telefoniczne
ekspertów

ekspert

Opieka dedykowanego
eksperta

audyt2

Okresowy audyt kondycji
bazy danych

Necker_opieka-serwisowa_07

Usługa aktualizacji
systemu

procent

Rabat na
usługi
poserwisowe

JPK_VAT (3) - ważne zmiany !

Do obsługi nowych wzorów JPK_VAT (3) , niezbędne jest zaktualizowanie oprogramowania. Producenci dostosowują programy finansowo-księgowe i wprowadzają do sprzedaży odpowiednie aktualizacje. Od 1 stycznia 2018 rejestrów VAT nie można już prowadzić ręcznie poza programami komputerowymi, a obowiązek składania JPK_VAT ciąży na wszystkich podatnikach VAT. Dużą zmianą w wersji (3) struktury JPK_VAT jest wprowadzenie zasady numerowania składanych korekt plików JPK. W obowiązującej jeszcze za 2017 rok wersji, wystarczyło wskazać, czy składany plik JPK_VAT jest składany po raz pierwszy lub czy jest korektą wcześniej składanego pliku. W nowej wersji przewidziano możliwość złożenia do 999 korekt. Ciekawą zmianą jest także wprowadzenie pola, w którym podatnik może wskazać adres e-mail, do przesyłania informacji zwrotnych przez służby skarbowe. Na tym przykładzie bardzo dobrze widać, że służby skarbowe stawiają na komunikację w formie elektronicznej: pozwala to skrócić czas wymiany informacji z podatnikiem i znacznie ograniczyć jej koszty.