Strona w przebudowie Strona w przebudowie - za utrudnienia przepraszamy :) Czytaj więcej
Księgowość

Pełna księgowość wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów, obsługą Krajowego Systemu e-Faktur, automatycznymi dekretacjami, zaawansowaną analizą danych, weryfikacją plików JPK i integracją z systemami sprzedażowymi.​

 

Handel

Przygotowany dla firm handlowych i usługowych, rozliczających się pełną księgowością. Umożliwia elastyczne prowadzenie polityki sprzedaży wraz z systemami rabatowymi, także w firmach wielooddziałowych. Dzięki zestawowi raportów oraz zestawień magazynowych i handlowych, wspiera szybki dostęp do informacji. Dzięki modułowi Handel realizacja przyjętej strategii w obszarze sprzedaży stanie się łatwa i intuicyjna.

Kadry i Płace

Kompleksowo obsłużysz pracowników i współpracowników zgodnie z przepisami prawa. Możesz także oddać w ręce samych pracowników część zadań kadrowych poprzez zdalny dostęp do istotnych procesów HR (tzw. self-service). Kadry i płace to jednak nie wszystko. System umożliwia zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie rekrutacji, rozwoju pracowników, komunikacji, także w kilku językach.

Środki Trwałe

Zapewni Twojej firmie szybką ewidencję i amortyzację środków trwałych. Ułatwi kontrolę nad majątkiem przedsiębiorstwa oraz zautomatyzuje wiele czynności. Szeroki wybór zestawień usprawni analizowanie i raportowanie posiadanych zasobów.
Umożliwia wysyłanie do programu finansowo-księgowego wyników operacji związanych z użytkowaniem środków trwałych w firmie. Mogą one być następnie wykorzystane do rejestracji procesu użytkowania środków trwałych w dokumentacji finansowo-księgowej.

 

Business Intelligence

Ułatwia podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych, opartych na wiarygodnych danych. To bywa kluczowe w zachowaniu ciągłości rozwoju przedsiębiorstwa. Teraz możesz mieć dostęp do wszystkich ważnych informacji w kilka chwil.