Strona w przebudowie Strona w przebudowie - za utrudnienia przepraszamy :) Czytaj więcej
  • Jesteśmy po to, by prowadzenie biznesu stało się prostsze.

  • KSeF czy jesteś na niego gotowy ?

  • Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365 od 9 lat

  • Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Głównym zakresem Naszej działalności jest świadczenie usług wdrożeniowych oraz sprzedaż licencji związanych z oprogramowaniem czołowych producentów oprogramowania ERP w Polsce.

Czym się zajmujemy

Naszym Klientom oferujemy świadczenie usług z zakresu:

WDROŻENIA
SYSTEMÓW ERP

Wdrażając system ERP bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe aspekty i warianty procesu wdrożenia, tak aby zapewnić Państwu oczekiwane rezultaty związane z implementacją nowego systemu informatycznego. Otrzymują Państwo od nas wszechstronną pomoc i wsparcie grup ekspertów, zapewniające szybki i efektywny postęp prac wdrożeniowych. Mając na celu najwyższe standardy obowiązujące w procesie wdrożeń systemów ERP proponujemy Państwu poniższe zakresy usług wdrożeniowych.

enova365 to system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 18 tys. organizacji.

Oprogramowanie firmy Sage jest dostarczane na polskim rynku od ponad 20 lat. Lata doświadczeń sprawiają że produkty firmy Sage są produktami sprawdzonymi i w pełni dopasowanymi do przepisów ustawowych obowiązujących w Polsce.